Jak grać w Aviator

Strategie i taktyki lotników

Dla wielu gra na pieniądze może wydawać się bardzo ryzykownym biznesem. Internet jest pełen opowieści o tym, jak gracz przegrał połowę puli i nie wygrał ani centa. Są to jednak tylko historie tych, którzy zajęli się hazardem i ulegli chciwości. Gra w kasynach online nie jest bardziej niebezpieczna niż wpłacanie środków inwestycyjnych lub granie na rynku Forex. Jedną z najskuteczniejszych platform do zarabiania pieniędzy na automatach jest cbet kasyna online. Ma kolekcję ponad 7000 różnych gier, które przemawiają do szerokiej gamy graczy. Aviator to prawdziwy hit wśród ostatnich gier. Stosując się do zalecanych przez nas strategii, możesz zwiększyć swoje dochody na wiele sposobów w zaledwie kilka godzin!

Aviator Strategies and Tactics Aviator

Jak zarabiać z Aviatorem

Chociaż interfejs może wydawać się na pierwszy rzut oka prosty, dostępny jest szeroki wachlarz narzędzi do analizy gry i tworzenia własnej strategii wygrywania. W górnej części okna gry możesz zobaczyć kursy, które zostały rozegrane w poprzednich rundach. Oddzielna zakładka pokazuje najlepszych graczy z dzisiejszego, ostatniego miesiąca, a nawet zeszłego roku. Nawet jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na swoją strategię obstawiania, dane te pomagają określić, kto, kiedy i ile ostatnio wygrałeś, ile obstawić i jakie są szanse na wygraną.

How to make money with Aviator Aviator

Strategia x1.1

Najłatwiejszą i najbezpieczniejszą strategią obstawiania w Aviator jest gra z najniższymi kursami. Istnieje duża szansa na wygranie dużej kwoty pieniędzy w kilku rundach. Chodzi o to, aby automatycznie wycofać swój zakład, gdy kurs osiągnie 1,1. Oczywiście w tym przypadku nie należy spodziewać się bajecznej wypłaty, ale z każdym obrotem zakład wzrasta o 10%. Tak więc po dziesięciu spinach początkowy zakład zostanie podwojony. Jedynym ograniczeniem jest to, że raz na kilka spinów zakład może nie zostać rozegrany, a pieniądze zostaną spalone. Ważne jest, aby nie brać Lucky Joe z jedną szansą na dwie. Takie szanse celowo pojawiają się co pół godziny, aby zniechęcić nieufnych.

Strategy x1.1 Aviator Aviator

Aby uchronić się przed taką stratą, należy odczekać kilka rund z kursami x1,03, x1,09, odczekać 3-4 rundy i dopiero wtedy rozpocząć obstawianie. Przy kursie 1,1 nie powinieneś stawiać więcej niż 2 lub 3 zakłady z rzędu. Przy najprostszej arytmetyce, przy wpłacie 25 000 i obstawianiu tylko 10%, dzienna wygrana może wynosić 1750 rubli dziennie. To nieco ponad 50 000 miesięcznie.

Zasięg gry

Zasady Aviator dopuszczają dwa zakłady na rundę, co oznacza, że każdy gracz ma podwójną szansę na sukces. Przy tej strategii zastosujemy dokładnie dwa zakłady. Istotą tej strategii jest postawienie pierwszego zakładu z obu zakładów, aby nie stracić pozycji.

Playing range Aviator Aviator

Ta strategia wymaga Twojej pełnej uwagi. Kluczem jest czekanie na moment, w którym gra rozpocznie rundy o wysokim prawdopodobieństwie. W tym momencie stawiamy dwa zakłady. W przypadku pierwszego automatycznie remisujemy po kursie x2,0, a drugi zamyka się sam, czekając na kurs x4-x5. Nawet jeśli masz pecha i Lucky Joe wystartuje wcześnie, pierwszy zakład postawiony na auto pokryje Twoją stratę.

Strategia 3 do 1

To kolejna skuteczna strategia oparta na dwóch różnych zakładach. Jest odpowiedni w przypadkach, gdy zakłady z kursami od x5 do x10 nie kończą się przez długi czas. Istotą tej strategii jest wzięcie najwyższego zakładu przy niskim zakładzie, a przy najniższym zakładzie spróbować zgarnąć jackpota. Na przykład w przypadku dwóch zakładów po 100 i 300 rubli drugi będzie zakładem bezpieczeństwa. Zostanie rozegrany z prawdopodobieństwem 85% po kursie 1,4. Oznacza to, że po postawieniu 300 rubli na wycofanie samochodu wygrasz 420 rubli. Okazuje się, że nawet jeśli drugi zakład nie zostanie rozegrany, nadal będziesz na plusie.

The 3-to-1 strategy Aviator Aviator

Strategia w dół drabiny

Ta strategia gry jest odpowiednia dla graczy z niskim saldem. Statystycznie działa, gdy mała liczba graczy gra w Aviator. Unikalną cechą tej strategii jest to, że za każdym razem zwiększasz zakład i zmniejszasz współczynnik wypłat. Załóżmy, że po rozpoczęciu zakładu w wysokości 200 rubli po kursie x2,0, nadal obstawiasz wszystkie swoje wygrane po niższym kursie. Zatem kolejny zakład będzie już wynosił 400 rubli po kursie x1,8. I tak dalej.

Jeśli pierwszy zakład nie zadziała, możesz spróbować ponownie, ale z dwoma zakładami po 200 rubli każdy i kursem x2,0. Jeśli wygrasz, odzyskasz poprzednią stratę.Zasady dobrego hazardu Aby uniknąć przegranej, istnieje kilka uniwersalnych zasad, które mają zastosowanie do wszystkich gier, czy to hazardu, ruletki, pokera czy automatów do gry.

Lista zasad zdrowego hazardu: